Zumba® Fitness

Maraton Zumba Fitness Sopot Zumba® Fitness, to system treningowy opracowany w latach 90. XX wieku, w Kolumbii, przez Alberto Pereza - powstały z połączenia popularnych zajęć aerobowych z elementami tańca do energetycznej, latynoamerykańskiej muzyki.


Zumba Sentao Gdańsk Na choreografie Zumby składa się wiele stylów tanecznych, m.in. hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, oraz elementy tańca Bollywood i tańca brzucha. Energetyczna, latynoamerykańska muzyka oraz żywiołowe ruchy, to przede wszystkim świetna zabawa, która niepostrzeżenie przynosi efekty podobne do tradycyjnych zajęć fitness.

Zumba Fitness Gdańsk Organizujemy regularne oraz okolicznościowe lekcje Zumby (zajęcia trwają 45 - 60 minut i są prowadzone przez jednego instruktora), maratony Zumba® Fitness (zajęcia trwają 120 - 180 minut i są prowadzone przez kilkoro instruktorów) oraz tzw. Zumba Party - energetyczne wprowadzenie do imprezy w latynoskich rytmach oraz animacje i zabawy przez cały wieczór.

Maraton Zumba Sentao Trójmiasto Różnorodne zajęcia fitness mogą być dopasowane do każdej grupy uczestników. Oprócz zajęć z rodziny Zumba proponujemy Państwu: autorski program treningowy Fitibella, będący połączeniem ćwiczeń aerobowych ze zmysłowymi kobiecymi ruchami tanecznymi, izolacjami ciała, oraz shimmy - efektownymi drżeniami oraz zestawy ćwiczeń działający na brzuch, uda i pośladki, będące świetna propozycją na lato, czy program treningowy 'zdrowy kręgosłup', mniej forsowne ćwiczenia, przeznaczone przede wszystkim dla osób prowadzących siedzący tryb życia.
Maraton Fitness Gdańsk
Okolicznościowe zajęcia Zumba oraz fitness zwykle trwają od 30 do 90 minut. Zajęcia z powodzeniem można prowadzić tak wewnątrz obiektu, jak w plenerze - na plaży, w parku lub na placu w centrum miasta. Ceny lekcji okolicznościowych rozpoczynają się od 200 zł.