Pokaz tańca towarzyskiego

Taniec towarzyski, wywodzący się z tańców salonowych oraz, dawniejszych, tańców dworskich i ludowych, to zbiór, zróżnicowanych ze względu na charakter, pochodzenie oraz muzykę i ruchy, stylów tanecznych.

Różnorodność form i stylów tanecznych sprawia, że pokaz tańca towarzyskiego uświetni każdą uroczystość, bankiet czy imprezę okolicznościową - dopasowanymi do charakteru wydarzenia stylami tańca.

Do uświetnienia oficjalnej uroczystości doskonale pasują: pełen gracji i lekkości walc angielski, majestatyczny i dostojny walc wiedeński oraz liryczny i niepowtarzalny w swym charakterze fokstrot.

Na energetyczny i widowiskowy pokaz proponujemy: namiętne, pełne porozumienia partnerów tango, dynamiczny i energetyczny jive, szybki i unoszący ponad parkiet quickstep oraz pasodoble - dynamiczne zobrazowanie corridy, czyli rytualnej walki z bykiem, tańczone w marszowym rytmie.

Doskonałym wprowadzeniem do tanecznej imprezy jest latynoskie szaleństwo, czyli najbardziej energetyczne i zmysłowe tańce latynoamerykańskie: gorąca, brazylijska samba, śmiała, kokieteryjna, kubańska cha-cha oraz rumba, będącą opowieścią o miłości i namiętności.

Pokaz składa się z dowolnej ilości zaprezentowanych choreografii wybranych tańców; jeden układ taneczny zwykle trwa od 2 do 5 minut.

Lekcje pokazowe zwykle trwają od 30 do 90 minut. Prowadzimy również animacje taneczne i dbamy o dobrą zabawę gości przez cały czas trwania imprezy. Ceny lekcji pokazowych rozpoczynają się od 200 zł.

Jako oprawę imprez okolicznościowych, bankietów oraz imprez prywatnych polecamy również:
pokaz tańca brzucha,
pokaz tańca Bollywood.
jaki strój do tańca