Imprezy okolicznościowe:

Prowadzimy pokazy tańca towarzyskiego, tańca brzucha, tańca Bollywood, oraz oprawę artystyczną imprez,
osadzoną w dowolnej konwencji.

Organizujemy okolicznościowe lekcje tańca, Zumby oraz fitness. Podczas sześciu lat działalności wypracowaliśmy liczne programy rozrywkowe (wieczory panieńskie, wesela, imprezy okolicznościowe, maratony Zumba® Fitness) oraz edukacyjne i taneczne programy dla dzieci.

Zajęcia i pokazy taneczne oraz fitness nie tylko wzbogacają prywatną imprezę okolicznościową, ale są również doskonałym urozmaiceniem słonecznego dnia w plenerze, co z powodzeniem jest stosowane przez przez obiekty turystyczne jako nośnik marketingowy oraz wyróżnienie na tle konkurencji.

Pokazy tańca składają się z dowolnej ilości zaprezentowanych choreografii; jeden układ taneczny zwykle trwa od 3 do 7 minut.

Lekcje pokazowe zwykle trwają od 30 do 90 minut. Prowadzimy również animacje taneczne i dbamy o dobrą zabawę gości przez cały czas trwania imprezy.

Wieczór panieński

Taneczne programy na wieczory panieńskie - lekcje i pokazy tańca, zabawy i animacje taneczne oraz integracja w żeńskim gronie:

- wieczór orientalny, ze zmysłowym i tajemniczym tańcem brzucha,

- wieczór latynoski, z gorącymi i energetycznymi tańcami latynoamerykańskimi,

- wieczór hinduski, z tańcem-opowieścią o pasji i namiętności, w rytmie hitów z największych produkcji Bollywood.

Lekcje i pokazy taneczne prowadzimy w naszych salach lub w miejscu wieczoru. Zapewniamy rekwizyty do tańca, świetna zabawę

Nasze propozycje na wieczór panieński - Wieczór panieński.


Taniec towarzyski

Zbiór zróżnicowanych ze względu na charakter, pochodzenie oraz muzykę i ruchy, stylów tanecznych.

Wywodzące się z tańców salonowych oraz, dawniejszych, tańców dworskich i ludowych style taneczne, dzięki swej różnorodności, doskonale nadają się do uświetnienia każdej uroczystości, bankietu oraz imprezy okolicznościowej.

Informacje na temat pokazów, animacji oraz okolicznościowych lekcji tańca towarzyskiego - taniec towarzyski.


Taniec brzucha

Niezwykle kobiecy, zmysłowy oraz widowiskowy taniec, wywodzący się z krajów Afryki Północnej, starożytnego Egiptu oraz krajów bliskiego wschodu. Kojarzony szczególnie ze względu na charakterystyczne dla tego tańca drżenie i wibrowanie tancerek oraz efektowne izolacje poszczególnych częsci ciała.

Doskonały na efektowny pokaz, urozmaicenie bankietu i konferencji oraz imprezę integracyjną w żeńskim gronie.

Informacje na temat pokazów, animacji oraz okolicznościowych lekcji tańca brzucha - taniec brzucha.


Taniec Bollywood

Indyjski taniec filmowy wywodzący się z wielu technik i stylów tanecznych. Bardzo widowiskowy i energetyczny, zarazem możliwy do zatańczenia przez każdego. Mieszanka stylów tańca, rodzajów muzyki oraz różnorodność ruchów charakteryzujących taniec Bollywood, odzwierciedla kulturę samych Indii - niezwykle kolorową, pełną różnorodności i, z europejskiej perspektywy, wręcz bajkową.

Pokaz tańca Bollywood wzbogaci dowolne wydarzenie, a animacja taneczna świetnie zintegruje uczestników imprezy.

Informacje na temat pokazów, animacji oraz okolicznościowych lekcji tańca Bollywood - taniec Bollywood.


Zumba® Fitness

Zumba® Fitness, to system treningowy opracowany w latach 90. XX wieku, w Kolumbii, przez Alberto Pereza - powstały z połączenia popularnych zajęć aerobowych z elementami tańca do energetycznej, latynoamerykańskiej muzyki.

Na choreografie Zumby składa się wiele stylów tanecznych, m.in. hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, oraz elementy tańca Bollywood i tańca brzucha. Energetyczna, latynoamerykańska muzyka oraz żywiołowe ruchy, to przede wszystkim świetna zabawa, która niepostrzeżenie przynosi efekty podobne do tradycyjnych zajęć fitness.

Informacje na temat maratonów, animacji oraz okolicznościowych lekcji Zumby oraz Fitness - Zumba.


Imprezy dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych w magiczną podróż przez kulturę krajów bliskiego wschodu i Afryki Północnej, wycieczkę do wielobarwnych i wielokulturowych Indii, oraz energetyczne zabawy w latynoamerykańskich rytmach.

Zabawy taneczne przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. Na czas zajęć zapewniamy chusty, balony oraz wszelkie niezbędne rekwizyty. Na życzenie nasze animatorki asystują podczas całej imprezy urodzinowej (malowanie twarzy, liczne zabawy i animacje).

Nasze propozycje tanecznych zabaw dla dzieci - taniec dla dzieci.